Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
www.oto-medyk.pl - PORADNIA AUDIOLOGICZNA
PORADNIA AUDIOLOGICZNA
  www.oto-medyk.pl - APARATY SŁUCHOWE
APARATY SŁUCHOWE

  www.oto-medyk.pl - AKCESORIA
AKCESORIA
  www.oto-medyk.pl - KWALIFIKACJE
KWALIFIKACJE
www.oto-medyk.pl - NFZ REFUNDACJA
REFUNDACJA

W Poradni Audiologicznej przeprowadzane są specjalistyczne badania audiometryczne ...   Zakład zajmuje się aparatowaniem słuchu wszystkich rodzajów niedosłuchu ...   Oferujemy pełny zakres akcesoriów do aparatów słuchowych,
baterie do aparatów ...
  Leczenie prowadzi specjalista laryngolog audiolog ...   Refundacje do aparatów słuchowych i  urządzeń wspomagających słyszenie z NFZ oraz ...

Refundacja REFUNDACJA NFZ Lublin na usługi oraz produkty

AUDIOLOG LUBLIN

PORADNIA AUDIOLOGICZNA

W Poradni audiologicznej przeprowadzamy badanie

- audiometrii tonalnej czyli oznaczenie progu słyszenia;

- audiometrii impedancyjnej określającej stan ucha środkowego,

- próby nadprożowe służące do dalszej diagnostyki niedosłuchu

- otoemisje akustyczne obiektywne badanie odpowiedzi ze ślimaka.

   Uszkodzenia w obrębie ucha zewnętrznego i środkowego mogą być leczone na drodze drobnych zabiegów bądź operacji ,na które pacjent otrzyma skierowanie do odpowiedniej placówki.

   Uszkodzenia w obrębie ucha wewnętrznego  wymagają najczęściej aparatownia słuchu i farmakoterapii. Pacjenci z głębokim niedosłuchem oraz uszkodzeniami wyższych pietra drogi słuchowej kierowani są do odpowiednich placówek implantów ślimakowych i implantów BAHA oraz Poradni Neurochirurgicznych.