Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
www.oto-medyk.pl - PORADNIA AUDIOLOGICZNA
PORADNIA AUDIOLOGICZNA
  www.oto-medyk.pl - APARATY SŁUCHOWE
APARATY SŁUCHOWE

  www.oto-medyk.pl - AKCESORIA
AKCESORIA
  www.oto-medyk.pl - KWALIFIKACJE
KWALIFIKACJE
www.oto-medyk.pl - NFZ REFUNDACJA
REFUNDACJA

W Poradni Audiologicznej przeprowadzane są specjalistyczne badania audiometryczne ...   Zakład zajmuje się aparatowaniem słuchu wszystkich rodzajów niedosłuchu ...   Oferujemy pełny zakres akcesoriów do aparatów słuchowych,
baterie do aparatów ...
  Leczenie prowadzi specjalista laryngolog audiolog ...   Refundacje do aparatów słuchowych i  urządzeń wspomagających słyszenie z NFZ oraz ...

Refundacja REFUNDACJA NFZ Lublin na usługi oraz produkty

Aparaty słuchowe Lublin

APARATY SŁUCHOWE

Szeroki zakres ofert aparatów słuchowych obejmuje:

Zauszne BTE

Aparat zauszny składa się z części zausznej, w której znajduje się elektronika, części dousznej, czyli wkładki oraz dźwiękowodu, który łączy obie części. Może być stosowany do ubytków lekkich, średnich i głębokich. Dostępny w wersjach BTE oraz mini BTE.

 

Ze słuchawką RIC (Receiver in Canal)


Aparaty słuchowe LublinAparat jest połączony za pomocą cienkiego dźwiękowodu ze słuchawką, która znajduje się w kanale słuchowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu aparat cechuje niewielki rozmiar. Może być stosowany w przypadku niedosłuchów lekkich i średnich.

 

Wewnątrzuszne ITE (In The Ear)

aparat słuchowy wewnątrzuszny lublinObudowa aparatu jest wykonywana indywidualnie, na podstawie pobranej miary ucha. Elektronika aparatu jest umieszczona wewnątrz obudowy. Aparat wypełnia całą małżowinę bądź jej część. Istnieje możliwość zastosowania regulatora głośności i przełącznika programów. Dostosowany zarówno do ubytków lekkich, średnich, jak i głębokich.

 

Wewnątrzuszne ITC (In The Canal)

as4Obudowa aparatu jest wykonywana indywidualnie, na podstawie pobranej miary ucha. Elektronika jest umieszczona wewnątrz obudowy. Aparat jest bardziej dyskretny niż aparat typu ITE ponieważ wypełnia tylko kanał słuchowy. Istnieje możliwość zastosowania regulatora głośności i przełącznika programów. Polecany dla osób z lekkim i średnim ubytkiem słuchu.

 

Wewnątrzuszne CIC (Completety in Canal)

as5Aparat jest umieszczony wewnątrz kanału słuchowego. Polecany dla osób z lekkim i średnim ubytkiem słuchu. Możliwość zastosowania przełącznika programów. W wybranych modelach poziom głośności można regulować za pomocą pilota lub telefonu komórkowego.

 

Wewnątrzuszne IIC

as6Najbardziej dyskretny aparat wewnątrzuszny umieszczony za drugim zakrętem kanału słuchowego. Niewidoczny dla innych osób. Polecany dla osób z lekkim i średnim ubytkiem słuchu. Istnieje możliwość regulacji głośności za pomocą pilota lub telefonu komórkowego. W aparacie wmontowana jest przezroczysta żyłka do wyjmowania go z ucha. Nie jest polecany osobom z wąskim kanałem słuchowym.

 

 

Zapisz